Perfektní Rodinný Dům Přezletice

Hrušková 238, Přezletice

Prodej atypického domu s perfektním vybavením pouhých 10 minut od Prahy. Zažijte naprosté soukromí v domě, který byl vyhlášen domem roku.

Proč koupit?

Pokud jste nároční a hledáte úžasné místo k bydlení, tak tato varianta je přesně pro Vás. Dům s pozemkem 1070m2 s výborným zázemím a silným příběhem od skvělého architekta Břetislava Lukeše. 

Nabízíme prodej nemovitosti vyšší třídy s nádherným bazénem s mořskou slanou vodou a krásnou zahradou v klidné části Přezletic, které se nachází 10 minut od Prahy.

 

Jedná se o atypický dům, který byl vyhlášen i domem roku umožňuje díky svým na míru dělaným liniím denní světlo z každého úhlu a zároveň nerušený odpočinek na celém pozemku. První podlaží se skládá z hlavního prostorného pokoje, kde najdete i kuchyň se spižírnou, vchodu na privátní terasu s bazénem. Dále zde naleznete vchod do ložnice popř. pracovny, který má opět vstup na terasu a samostatné WC. Druhé patro slouží jako ložnice majitelky s koupelnou a výhledem do zahrady i do ulice.

 

Dům je perfektně vybaven: Klimatizace, podlahové vytápění a zavlažovací systém. Největší předností je ovšem bazén, který je uzpůsoben domu na míru.

 

Dům leží na parcele o výměře 1.070 m2 a jeho celková užitná plocha činí 121 m2.

 

V obci Přezletice se nachází kompletní občanská vybavenost - MŠ, Svazková škola Panská pole, autobusová doprava, obchod, dětská hřiště, restaurace, hospoda a další služby a vyžití.

Užitná plocha

121 m²

Plocha

1 070 m²

Podlaží

2

Dostupnost

8 min - Praha

CENA : 16.980.000 Kč

Máte zájem o prohlídku? 

Děkujeme za odeslání!