Naše Služby

Prodejte svojí nemovitost bez starostí

Nechte na profesionálech prodej Vaší nemovitosti. Jsme certifikovaní makléři a Vaší nemovitost prodáme za maximální možnou cenu. Připravíme pro Vás kompletní smluvní dokumentaci a zajistíme veškeré kroky spojené s prodejem.

 1. Prohlídka nemovitosti a stanovení ideální ceny

 2. Příprava na prodej a seznámení s dalším postupem

 3. Zajištění profesionálních fotografií a videoprohlídky

 4. Připravíme kompletní prezentaci nemovitosti

 5. Marketing a reklama nemovitosti

 6. Vybereme vhodné zájemce

 7. Zajistíme rezervační smlouvu

 8. Můžeme zajistit financování kupujících

 9. S právníky připravíme kupní smlouvu

 10. Zajistíme úschovu

 11. Podáme vklad do katastru nemovitostí

 12. Předání nemovitostí

milu7.JPG

Výkup nemovitosti za hotové

Pokud Vás tlačí čas, můžeme danou nemovitost vykoupit za hotové. Následný prodej poté zrealizujeme na Naše riziko.  Průměrná doba prodeje nemovitostí se pohybuje okolo 3-6 měsíců. Nabízíme Vám unikátní službu - přímý výkup nemovitostí. Výkup nemovitosti je určen pro ty, kteří nechtějí čekat, než se najde vhodný kupec. Průměrna doba realizace je u nás 10 dní.

Dokážeme Vám pomoc i s insolvencí, exekucí, zástavou i dražbou.  Jsme otevření veškeré formě spolupráce a danou nemovitost Vám můžeme zpět pronajmout.

IMG_6517.jpg

Financování bydlení

Měsíčně sjednáváme férovou hypotéku pro více než 30 rodin a díky dlouholeté spolupráci s nejlepšími finančníky pro Vás zajístíme nejlepší podmínky na trhu.

Očekávejte naší plnou podporu při sjednávání hypotéky. Vyřizování hypotéky je byrokraticky složitá záležitost. Na základě nejmodernějších poznatků Vám to ulehčíme. Vedoucí hypoteční skupiny je pan Vladislav Potočník - finanční poradce, který za svojí více jak 15ti letou kariéru vyřídil více jak 1000 hypoték.

ne33.JPG

Investice do nemovitostí

Máte úspory a chcete investovat? Nabízíme Vám možnost vstoupit do světa nemovitostí, které jsou jedny z nejbezpečnějších způsobů zhodnocení pod dohledem České národní banky.

Průmerné zhodnocení nemovitosti je 5%, ale dokážeme Vám zajistit zhodnocení na míru. V případě, že o tom uvažujete, pojďme se na to potkat.

dave4 (1).jpg

 Odhady cen 

Cenu Vaší nemovitosti chcete nejčastěji znát pokud uvažujete o prodeji, pronájmu popř. výkupu za hotové. Mezi další důvody patří dědické řízení, půjčka, majetkové vyrovnání a mnoho dalších.

Cenu určujeme na základě dlouholetých zkušeností z prodeje v dané lokalitě a již zrealizovaných prodejů. K odhadu používámě údaje z úřadu zeměměřického a katastrálního a poté přes databázy zrealizovaných prodejů.

Showing an Apartment

Dejte nám Tip a získejte odměnu

Pokud víte o někom, kdo má v úmyslu prodat svou nemovitost, neváhejte a kontaktujte nás. Zajistět nám kontakt, my zajistíme prodej a za to Vám nabízíme zajímavou finanční odměnu.

O nemovitost se postará náš zkušený realitní makléř. Pokud Váš tip povede k úspěšnému uzavření prodeje, nabízíme Vám až 10% z odměny pro naší kancelář. Spolupráce s námi bude zajištěna smlouvou. Zároveň nabízíme dlouhodobou spolupráci, jelikož naši tipaři získávají odměnu až několik desítek tisíc korun ročně.

dave1.JPG